INIMB

logo 300
Kültürler Arası Sahne Sanatları Enstitüsü INIMB e.V.
Bircan Şimşek

Unterdorfstr. 19
45143 Essen


Mobil :+49 (0) 176 149 990 18
E-mail Bircan Şimşek
Web :www.inimb.de
Webmaster:Fazil Güclü
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dernek Sicil No : 4530

Banka Bilgileri :
Sparkasse Essen, BLZ: 360 501 05, Hesap No: 289975

Sparkasse Essen
IBAN: DE51 3605 0105 0000 289975
BIC: SPESDE3EXXX

 

 

Kültürler Arası Sahne Sanatları Enstitüsü Web Sitesine hoşgeldiniz.
Bu Web Sitesindeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları onlari yayınlayan kişi veya kuruluşlara aittir

Internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

SORUMLULUK MUAFIYETI

Kültürler Arası Sahne Sanatları Enstitüsü,bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir. Internet sitemizde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Kültürler Arası Sahne Sanatları Enstitüs sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, Kültürler Arası Sahne Sanatları Enstitüsü ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Bu bilgiler doğrultusunda, Kültürler Arası Sahne Sanatları Enstitüsü, bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değildir.

 

Faaliyetler

Türkiye´nin 7 bölgesinin renkli mozaigini sergileyen 7RENK  Türk Halk Müzigi Koroso, Tiyatro bölümü, modern dans ve Folklör çalışmalarının yanı sıra enstrüman kursları faaliyetleri yürütülmektedir.

Faaliyetlerimizin çalışma gün, yer ve saatleriyle ilgili bilgilere linklerden ulaşabilirsiniz.

Enstrüman Kurslarımız


Kanun Kursları
Özel ders statüsünde (İrtibata geçilmesi…)  

Ud Kursları
Özel ders statüsünde (İrtibata geçilmesi…)  

Perküsyon Kursları
Özel ders statüsünde (İrtibata geçilmesi…)  

Gitar-Piyano ve Şan Kursları
Özel ders statüsünde (İrtibata geçilmesi…)

 

 

 

 

  • Yazışma Adresi:

   INIMB e.V.
   Unterdorfstr. 19 A (hinterhof)
   45143 Essen

Yönetim Kurulu Başkanı
Bircan Şimşek
0176 - 149 990 18

E-Mail : info@inimb.de
WEB : www.inimb.de

 

DERNEĞİMİZE ÜYE OLUN

Kültürümüzün ve Müziğimizin gelecek nesillere aktarılmasında sizinde katkınız olsun